3D mapa Qandahārī

Satelitní mapa Qandahārī

název bez diakritiky: Qandahari
správní zařazení: Baghian, Afghánistán, Asie
zeměpisná poloha: 36° 21' 45" North, 68° 43' 52" East

Qandahārī a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa QandahariVítejte na stránce věnované satelitní mapě Qandahārī. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Qandahari, administrativně je místo zařazeno do oblasti Baghian, Afghánistán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 36° 21' 45" North, 68° 43' 52" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Qandahārī v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Qandahārī

Hotely Qandahārī: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Qandahārī: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Qandahārī, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Qandahārī Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Qandahārī. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Qandahārī

3D mapa Qandahārī v Google Earth

satelitní 3D mapa Qandahārī, Afghánistán

3D mapa QandahārīGoogle Earth – podívejte se na Qandahārī z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Qandahārī dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Qandahārī shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Qandahārī, Afghánistán v Google Earth »

Letiště Qandahārī a okolí

Letiště ve městě Qandahārī a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Qandahārī říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Qandahārī (Afghánistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Qandahārī a celou oblast Afghánistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Qandahārī

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Qandahārī: textový odkaz

satelitní mapu Qandahārī: obrázkový odkaz

satelitní mapu Qandahārī

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Qandahārī: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Qandahārī: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Qandahārī: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Tchoubaga v oblasti Mingala, Basse-Kotto, Středoafrická republika
  2. Tiguemmi n'Fach v oblasti Agadir, Sud, Maroko
  3. Kangley v oblasti La Salle County, Illinois, Spojené státy americké
  4. San Lorenzo v oblasti San Lorenzo Municipio, Puerto Rico, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.