3D mapa Nāgahān

Satelitní mapa Nāgahān

název bez diakritiky: Nagahan
správní zařazení: Kandahar, Afghánistán, Asie
zeměpisná poloha: 31° 38' 55" North, 65° 35' 1" East

Nāgahān a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa NagahanVítejte na stránce věnované satelitní mapě Nāgahān. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Nagahan, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kandahar, Afghánistán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 31° 38' 55" North, 65° 35' 1" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Nāgahān v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Nāgahān

Hotely Nāgahān: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Nāgahān: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Nāgahān, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Nāgahān Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Nāgahān. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Nāgahān

3D mapa Nāgahān v Google Earth

satelitní 3D mapa Nāgahān, Afghánistán

3D mapa NāgahānGoogle Earth – podívejte se na Nāgahān z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Nāgahān dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Nāgahān shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Nāgahān, Afghánistán v Google Earth »

Letiště Nāgahān a okolí

Letiště ve městě Nāgahān a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Nāgahān říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Nāgahān (Afghánistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Nāgahān a celou oblast Afghánistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Nāgahān

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Nāgahān: textový odkaz

satelitní mapu Nāgahān: obrázkový odkaz

satelitní mapu Nāgahān

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Nāgahān: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Nāgahān: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Nāgahān: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Naparia v oblasti Mocuba, Zambezia, Mozambik
  2. Pita v oblasti Santa Ana, Magdalena, Kolumbie
  3. Verkhniy Tyuy v oblasti Oktyabrskiy rayon, Permskaya Oblast, Rusko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.