3D satelitní mapa Qal`ah-ye Sefīd v Google Earth

název bez diakritiky: Qal`ah-ye Sefid
správní zařazení: Vardak, Afghánistán, Asie
zeměpisná poloha: 34° 26' 0" North, 68° 28' 0" East

Google Earth: Qal`ah-ye Sefīd a okolí

Google Earth – mapa Qal`ah-ye SefidVítejte na stránce věnované 3D satelitní mapě Qal`ah-ye Sefīd. Zobrazené místo je známé jako Qal`ah-ye Sefid, administrativně se řadí do oblasti Vardak, Afghánistán, přesnou zeměpisnou polohu udávají souřadnice 34° 26' 0" North, 68° 28' 0" East.

Upozornění: v současnosti je plugin Google Earth pro zobrazení 3D mapy v prostředí webového prohlížeše dostupný pouze pro operační systémy Microsoft Windows XP a Vista.

Hotely Qal`ah-ye Sefīd: rezervace ubytování

Rezervuje si hotel Qal`ah-ye Sefīd on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Qal`ah-ye Sefīd: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Qal`ah-ye Sefīd, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Qal`ah-ye Sefīd Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Qal`ah-ye Sefīd. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

3D mapa Qal`ah-ye Sefīd v Google Earth

podívejte se na 3D mapu Qal`ah-ye Sefīd v aplikaci Google Earth

Google Earth – navštivte Qal`ah-ye Sefīd Díky pluginu Google Earth můžete nyní unikátní 3D satelitní mapu Qal`ah-ye Sefīd shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči. Podrobné satelitní snímky celé planety a mnoho užitečných funkcí nabízí aplikace Google Earth, kterou společnost Google poskytuje zdarma ke stažení. Pokud již máte program nainstalovaný, stačí jedno kliknutí na níže uvedený odkaz a rázem se ocitnete několik stovek metrů nad místem Qal`ah-ye Sefīd. Prohlížení vyžaduje připojení k internetu. Prozkoumejte Qal`ah-ye Sefīd a okolí z ptačí perspektivy!

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Qal`ah-ye Sefīd říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Qal`ah-ye Sefīd (Afghánistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa4, včetně široké nabídky pro Qal`ah-ye Sefīd a celou oblast Afghánistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších služeb. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.náhodná místa

  1. Woodruff v oblasti McLean County, Illinois, Spojené státy americké
  2. Fiumicino v oblasti Roma, Lazio, Itálie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.