3D mapa Lagjja i Vjetër

Satelitní mapa Lagjja i Vjetër

název bez diakritiky: Lagjja i Vjeter
správní zařazení: Gramsh, Albánie, Evropa
zeměpisná poloha: 40° 51' 25" North, 20° 20' 41" East

Lagjja i Vjetër a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Lagjja i VjeterVítejte na stránce věnované satelitní mapě Lagjja i Vjetër. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Lagjja i Vjeter, administrativně je místo zařazeno do oblasti Gramsh, Albánie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 40° 51' 25" North, 20° 20' 41" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Lagjja i Vjetër v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Lagjja i Vjetër

Hotely Lagjja i Vjetër: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Lagjja i Vjetër: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Lagjja i Vjetër, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Lagjja i Vjetër Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Lagjja i Vjetër. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Lagjja i Vjetër

3D mapa Lagjja i Vjetër v Google Earth

satelitní 3D mapa Lagjja i Vjetër, Albánie

3D mapa Lagjja i VjetërGoogle Earth – podívejte se na Lagjja i Vjetër z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Lagjja i Vjetër dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Lagjja i Vjetër shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Lagjja i Vjetër, Albánie v Google Earth »

Letiště Lagjja i Vjetër a okolí

Letiště ve městě Lagjja i Vjetër a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Lagjja i Vjetër říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Lagjja i Vjetër (Albánie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Lagjja i Vjetër a celou oblast Albánie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Lagjja i Vjetër

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Lagjja i Vjetër: textový odkaz

satelitní mapu Lagjja i Vjetër: obrázkový odkaz

satelitní mapu Lagjja i Vjetër

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Lagjja i Vjetër: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Lagjja i Vjetër: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Lagjja i Vjetër: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Tolberg v oblasti Noord-Brabant, Nizozemí
  2. Aux Bagues v oblasti Nord, Haiti
  3. Nzibira v oblasti Kivu, Demokratická republika Kongo (Zair)
  4. Gurdah v oblasti Azerbaydzhan Territor, Ázerbájdžán
  5. Puente Colorado v oblasti La Paz, Mexico, Mexiko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.