3D mapa Douar el Khedaïda

Satelitní mapa Douar el Khedaïda

název bez diakritiky: Douar el Khedaida
správní zařazení: Ain Tamouchent, Alžírsko, Afrika
zeměpisná poloha: 35° 24' 0" North, 0° 42' 0" West

Douar el Khedaïda a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Douar el KhedaidaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Douar el Khedaïda. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Douar el Khedaida, administrativně je místo zařazeno do oblasti Ain Tamouchent, Alžírsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 35° 24' 0" North, 0° 42' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Douar el Khedaïda v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Douar el Khedaïda

Hotely Douar el Khedaïda: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Douar el Khedaïda: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Douar el Khedaïda, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Douar el Khedaïda Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Douar el Khedaïda. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Douar el Khedaïda

3D mapa Douar el Khedaïda v Google Earth

satelitní 3D mapa Douar el Khedaïda, Alžírsko

3D mapa Douar el KhedaïdaGoogle Earth – podívejte se na Douar el Khedaïda z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Douar el Khedaïda dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Douar el Khedaïda shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Douar el Khedaïda, Alžírsko v Google Earth »

Letiště Douar el Khedaïda a okolí

Letiště ve městě Douar el Khedaïda a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Douar el Khedaïda říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Douar el Khedaïda (Alžírsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Douar el Khedaïda a celou oblast Alžírsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Douar el Khedaïda

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Douar el Khedaïda: textový odkaz

satelitní mapu Douar el Khedaïda: obrázkový odkaz

satelitní mapu Douar el Khedaïda

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Douar el Khedaïda: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Douar el Khedaïda: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Douar el Khedaïda: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Shanwu v oblasti He Xian, Anhui, Čína
  2. Ndoubi v oblasti Boumi-lowetsi (Mbigou), Ngounie, Gabun
  3. Bukomansimbi v oblasti Bukomansimbi, Masaka, Uganda
  4. Halirein v oblasti Belu, Nusa Tenggara Timur, Indonésie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.