3D mapa Mechtat Tiguernizine

Satelitní mapa Mechtat Tiguernizine

název bez diakritiky: Mechtat Tiguernizine
správní zařazení: Batna, Alžírsko, Afrika
zeměpisná poloha: 35° 37' 19" North, 6° 3' 11" East

Mechtat Tiguernizine a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Mechtat TiguernizineVítejte na stránce věnované satelitní mapě Mechtat Tiguernizine. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Mechtat Tiguernizine, administrativně je místo zařazeno do oblasti Batna, Alžírsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 35° 37' 19" North, 6° 3' 11" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Mechtat Tiguernizine v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Mechtat Tiguernizine

Hotely Mechtat Tiguernizine: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Mechtat Tiguernizine: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Mechtat Tiguernizine, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Mechtat Tiguernizine Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Mechtat Tiguernizine. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Mechtat Tiguernizine

3D mapa Mechtat Tiguernizine v Google Earth

satelitní 3D mapa Mechtat Tiguernizine, Alžírsko

3D mapa Mechtat TiguernizineGoogle Earth – podívejte se na Mechtat Tiguernizine z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Mechtat Tiguernizine dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Mechtat Tiguernizine shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Mechtat Tiguernizine, Alžírsko v Google Earth »

Letiště Mechtat Tiguernizine a okolí

Letiště ve městě Mechtat Tiguernizine a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Mechtat Tiguernizine říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Mechtat Tiguernizine (Alžírsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Mechtat Tiguernizine a celou oblast Alžírsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Mechtat Tiguernizine

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Mechtat Tiguernizine: textový odkaz

satelitní mapu Mechtat Tiguernizine: obrázkový odkaz

satelitní mapu Mechtat Tiguernizine

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Mechtat Tiguernizine: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Mechtat Tiguernizine: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Mechtat Tiguernizine: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kuuderga v oblasti Mayminskiy rayon, Republic of Altay, Rusko
  2. Nashidi v oblasti Kasai-Occidental, Demokratická republika Kongo (Zair)
  3. Babbarwala v oblasti Dera Ghazi Khan, Punjab, Pákistán
  4. Tawagan v oblasti Zamboanga Del Sur, Region 9, Filipíny

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.