3D mapa Mekalis

Satelitní mapa Mekalis

název bez diakritiky: Mekalis
správní zařazení: Naama, Alžírsko, Afrika
zeměpisná poloha: 32° 59' 23" North, 0° 29' 40" West

Mekalis a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa MekalisVítejte na stránce věnované satelitní mapě Mekalis. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Mekalis, administrativně je místo zařazeno do oblasti Naama, Alžírsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 32° 59' 23" North, 0° 29' 40" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Mekalis v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Mekalis

Hotely Mekalis: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Mekalis: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Mekalis, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Mekalis Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Mekalis. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Mekalis

3D mapa Mekalis v Google Earth

satelitní 3D mapa Mekalis, Alžírsko

3D mapa MekalisGoogle Earth – podívejte se na Mekalis z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Mekalis dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Mekalis shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Mekalis, Alžírsko v Google Earth »

Letiště Mekalis a okolí

Letiště ve městě Mekalis a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Mekalis říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Mekalis (Alžírsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Mekalis a celou oblast Alžírsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Mekalis

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Mekalis: textový odkaz

satelitní mapu Mekalis: obrázkový odkaz

satelitní mapu Mekalis

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Mekalis: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Mekalis: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Mekalis: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Nyaunggon v oblasti Ngazun, Sagaing, Barma
  2. Millbrook v oblasti Hampshire County, West Virginia, Spojené státy americké
  3. Santa Lucia v oblasti Nueva Ocotepeque, Ocotepeque, Honduras

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.