3D mapa Oran

Satelitní mapa Oran

název bez diakritiky: Oran
správní zařazení: Oran, Alžírsko, Afrika
zeměpisná poloha: 35° 41' 28" North, 0° 38' 30" West

Oran a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa OranVítejte na stránce věnované satelitní mapě Oran. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Oran, administrativně je místo zařazeno do oblasti Oran, Alžírsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 35° 41' 28" North, 0° 38' 30" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Oran v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Oran

Hotely Oran: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Oran: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Oran, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Oran Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Oran. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Oran

3D mapa Oran v Google Earth

satelitní 3D mapa Oran, Alžírsko

3D mapa OranGoogle Earth – podívejte se na Oran z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Oran dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Oran shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Oran, Alžírsko v Google Earth »

Letiště Oran a okolí

Letiště ve městě Oran a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Oran říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Oran (Alžírsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Oran a celou oblast Alžírsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Oran

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Oran: textový odkaz

satelitní mapu Oran: obrázkový odkaz

satelitní mapu Oran

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Oran: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Oran: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Oran: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Oesorok v oblasti North Pyongan, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)
  2. Toulpouo v oblasti Koper, Bougouriba, Burkina Faso
  3. Langawala v oblasti Dera Ghazi Khan, Punjab, Pákistán
  4. El Limon v oblasti Duarte, Dominikánská republika

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.