3D mapa Saint-Pierre

Satelitní mapa Saint-Pierre

název bez diakritiky: Saint-Pierre
správní zařazení: Oran, Alžírsko, Afrika
zeměpisná poloha: 35° 36' 0" North, 0° 54' 0" West

Saint-Pierre a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Saint-PierreVítejte na stránce věnované satelitní mapě Saint-Pierre. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Saint-Pierre, administrativně je místo zařazeno do oblasti Oran, Alžírsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 35° 36' 0" North, 0° 54' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Saint-Pierre v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Saint-Pierre

Hotely Saint-Pierre: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Saint-Pierre: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Saint-Pierre, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Saint-Pierre Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Saint-Pierre. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Saint-Pierre

3D mapa Saint-Pierre v Google Earth

satelitní 3D mapa Saint-Pierre, Alžírsko

3D mapa Saint-PierreGoogle Earth – podívejte se na Saint-Pierre z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Saint-Pierre dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Saint-Pierre shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Saint-Pierre, Alžírsko v Google Earth »

Letiště Saint-Pierre a okolí

Letiště ve městě Saint-Pierre a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Saint-Pierre říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Saint-Pierre (Alžírsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Saint-Pierre a celou oblast Alžírsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Saint-Pierre

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Saint-Pierre: textový odkaz

satelitní mapu Saint-Pierre: obrázkový odkaz

satelitní mapu Saint-Pierre

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Saint-Pierre: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Saint-Pierre: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Saint-Pierre: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ban Dan Chum Phon v oblasti Trat, Central, Thajsko
  2. Banso v oblasti Ahanta, Western, Ghana
  3. Jiwan Shah v oblasti Sahiwal, Punjab, Pákistán
  4. Ymeraj v oblasti Fier, Albánie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.