3D mapa Stora

Satelitní mapa Stora

název bez diakritiky: Stora
správní zařazení: Skikda, Alžírsko, Afrika
zeměpisná poloha: 36° 54' 0" North, 6° 52' 0" East

Stora a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa StoraVítejte na stránce věnované satelitní mapě Stora. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Stora, administrativně je místo zařazeno do oblasti Skikda, Alžírsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 36° 54' 0" North, 6° 52' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Stora v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Stora

Hotely Stora: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Stora: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Stora, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Stora Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Stora. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Stora

3D mapa Stora v Google Earth

satelitní 3D mapa Stora, Alžírsko

3D mapa StoraGoogle Earth – podívejte se na Stora z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Stora dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Stora shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Stora, Alžírsko v Google Earth »

Letiště Stora a okolí

Letiště ve městě Stora a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Stora říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Stora (Alžírsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Stora a celou oblast Alžírsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Stora

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Stora: textový odkaz

satelitní mapu Stora: obrázkový odkaz

satelitní mapu Stora

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Stora: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Stora: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Stora: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Sapokai v oblasti Regina, Cayenne, Francouzská Guiana
  2. Lee Meadows v oblasti Fairfax County, Virginia, Spojené státy americké
  3. Qazi v oblasti Khairpur, Sind, Pákistán
  4. Sugut v oblasti Osh, Kyrgyzstán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.