3D mapa Club des Pins

Satelitní mapa Club des Pins

název bez diakritiky: Club des Pins
správní zařazení: Tipaza, Alžírsko, Afrika
zeměpisná poloha: 36° 46' 27" North, 2° 53' 30" East

Club des Pins a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Club des PinsVítejte na stránce věnované satelitní mapě Club des Pins. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Club des Pins, administrativně je místo zařazeno do oblasti Tipaza, Alžírsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 36° 46' 27" North, 2° 53' 30" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Club des Pins v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Club des Pins

Hotely Club des Pins: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Club des Pins: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Club des Pins, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Club des Pins Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Club des Pins. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Club des Pins

3D mapa Club des Pins v Google Earth

satelitní 3D mapa Club des Pins, Alžírsko

3D mapa Club des PinsGoogle Earth – podívejte se na Club des Pins z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Club des Pins dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Club des Pins shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Club des Pins, Alžírsko v Google Earth »

Letiště Club des Pins a okolí

Letiště ve městě Club des Pins a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Club des Pins říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Club des Pins (Alžírsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Club des Pins a celou oblast Alžírsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Club des Pins

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Club des Pins: textový odkaz

satelitní mapu Club des Pins: obrázkový odkaz

satelitní mapu Club des Pins

vyhledávací box

satelitní mapy od Googlu



UPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Club des Pins: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Club des Pins: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Club des Pins: velká mapa jako odkaz



náhodná místa

  1. Weidesgrun v oblasti Hof, Oberfranken, Bayern, Německo
  2. Honura v oblasti Okajama, Chugoku, Japonsko
  3. Anshiva v oblasti Gboko, Benue, Nigérie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.