3D mapa Carimongue

Satelitní mapa Carimongue

název bez diakritiky: Carimongue
správní zařazení: Lucala, Cuanza Norte, Angola, Afrika
zeměpisná poloha: 9° 13' 0" South, 15° 20' 0" East

Carimongue a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa CarimongueVítejte na stránce věnované satelitní mapě Carimongue. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Carimongue, administrativně je místo zařazeno do oblasti Lucala, Cuanza Norte, Angola, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 9° 13' 0" South, 15° 20' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Carimongue v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Carimongue

Hotely Carimongue: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Carimongue: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Carimongue, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Carimongue Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Carimongue. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Carimongue

3D mapa Carimongue v Google Earth

satelitní 3D mapa Carimongue, Angola

3D mapa CarimongueGoogle Earth – podívejte se na Carimongue z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Carimongue dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Carimongue shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Carimongue, Angola v Google Earth »

Letiště Carimongue a okolí

Letiště ve městě Carimongue a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Carimongue říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Carimongue (Angola)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Carimongue a celou oblast Angola. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Carimongue

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Carimongue: textový odkaz

satelitní mapu Carimongue: obrázkový odkaz

satelitní mapu Carimongue

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Carimongue: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Carimongue: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Carimongue: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. La Viva v oblasti Santo Domingo, Dominikánská republika
  2. Sanyuan v oblasti Fengdu, Chongqing, Čína
  3. Qasr Hadi al Qazwini v oblasti Babil, Irák

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.