3D mapa Fazenda Quijia

Satelitní mapa Fazenda Quijia

název bez diakritiky: Fazenda Quijia
správní zařazení: Lucala, Cuanza Norte, Angola, Afrika
zeměpisná poloha: 9° 11' 0" South, 15° 15' 0" East

Fazenda Quijia a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Fazenda QuijiaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Fazenda Quijia. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Fazenda Quijia, administrativně je místo zařazeno do oblasti Lucala, Cuanza Norte, Angola, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 9° 11' 0" South, 15° 15' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Fazenda Quijia v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Fazenda Quijia

Hotely Fazenda Quijia: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Fazenda Quijia: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Fazenda Quijia, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Fazenda Quijia Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Fazenda Quijia. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Fazenda Quijia

3D mapa Fazenda Quijia v Google Earth

satelitní 3D mapa Fazenda Quijia, Angola

3D mapa Fazenda QuijiaGoogle Earth – podívejte se na Fazenda Quijia z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Fazenda Quijia dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Fazenda Quijia shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Fazenda Quijia, Angola v Google Earth »

Letiště Fazenda Quijia a okolí

Letiště ve městě Fazenda Quijia a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Fazenda Quijia říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Fazenda Quijia (Angola)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Fazenda Quijia a celou oblast Angola. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Fazenda Quijia

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Fazenda Quijia: textový odkaz

satelitní mapu Fazenda Quijia: obrázkový odkaz

satelitní mapu Fazenda Quijia

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Fazenda Quijia: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Fazenda Quijia: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Fazenda Quijia: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Khairabad v oblasti Mansehra, N.W.F.P., Pákistán
  2. Dambagahamuduna v oblasti Central, Srí Lanka
  3. Bobyanskoye v oblasti Respublika Krym, Ukrajina
  4. Aschau v oblasti Rosenheim, Oberbayern, Bayern, Německo
  5. Waipounamu v oblasti Southland, Nový Zéland

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.