3D mapa Quissembe

Satelitní mapa Quissembe

název bez diakritiky: Quissembe
správní zařazení: Lucala, Cuanza Norte, Angola, Afrika
zeměpisná poloha: 9° 6' 0" South, 15° 14' 0" East

Quissembe a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa QuissembeVítejte na stránce věnované satelitní mapě Quissembe. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Quissembe, administrativně je místo zařazeno do oblasti Lucala, Cuanza Norte, Angola, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 9° 6' 0" South, 15° 14' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Quissembe v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Quissembe

Hotely Quissembe: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Quissembe: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Quissembe, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Quissembe Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Quissembe. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Quissembe

3D mapa Quissembe v Google Earth

satelitní 3D mapa Quissembe, Angola

3D mapa QuissembeGoogle Earth – podívejte se na Quissembe z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Quissembe dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Quissembe shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Quissembe, Angola v Google Earth »

Letiště Quissembe a okolí

Letiště ve městě Quissembe a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Quissembe říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Quissembe (Angola)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Quissembe a celou oblast Angola. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Quissembe

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Quissembe: textový odkaz

satelitní mapu Quissembe: obrázkový odkaz

satelitní mapu Quissembe

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Quissembe: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Quissembe: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Quissembe: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Zwierzno v oblasti Elblag I, Warminsko-Mazurskie, Polsko
  2. Kaonge v oblasti Kivu, Demokratická republika Kongo (Zair)
  3. Mwene-Tshilunda v oblasti Shaba, Demokratická republika Kongo (Zair)

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.