3D mapa Quimbunde

Satelitní mapa Quimbunde

název bez diakritiky: Quimbunde
správní zařazení: Waku Kungu, Cuanza Sul, Angola, Afrika
zeměpisná poloha: 11° 26' 0" South, 15° 4' 0" East

Quimbunde a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa QuimbundeVítejte na stránce věnované satelitní mapě Quimbunde. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Quimbunde, administrativně je místo zařazeno do oblasti Waku Kungu, Cuanza Sul, Angola, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 11° 26' 0" South, 15° 4' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Quimbunde v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Quimbunde

Hotely Quimbunde: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Quimbunde: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Quimbunde, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Quimbunde Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Quimbunde. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Quimbunde

3D mapa Quimbunde v Google Earth

satelitní 3D mapa Quimbunde, Angola

3D mapa QuimbundeGoogle Earth – podívejte se na Quimbunde z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Quimbunde dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Quimbunde shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Quimbunde, Angola v Google Earth »

Letiště Quimbunde a okolí

Letiště ve městě Quimbunde a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Quimbunde říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Quimbunde (Angola)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Quimbunde a celou oblast Angola. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Quimbunde

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Quimbunde: textový odkaz

satelitní mapu Quimbunde: obrázkový odkaz

satelitní mapu Quimbunde

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Quimbunde: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Quimbunde: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Quimbunde: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Mbadoumou I v oblasti Nyong-Et-Soo, Centre, Kamerun
  2. Bilik'a v oblasti West Harerghe, Oromiya, Etiopie
  3. Sudakovo v oblasti Podolskiy rayon, Moscovskaya Oblast, Rusko
  4. Sabon Riga v oblasti Misau, Bauchi, Nigérie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.