3D mapa Gongo

Satelitní mapa Gongo

název bez diakritiky: Gongo
správní zařazení: Calandula, Malanje, Angola, Afrika
zeměpisná poloha: 9° 4' 0" South, 15° 54' 0" East

Gongo a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa GongoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Gongo. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Gongo, administrativně je místo zařazeno do oblasti Calandula, Malanje, Angola, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 9° 4' 0" South, 15° 54' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Gongo v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Gongo

Hotely Gongo: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Gongo: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Gongo, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Gongo Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Gongo. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Gongo

3D mapa Gongo v Google Earth

satelitní 3D mapa Gongo, Angola

3D mapa GongoGoogle Earth – podívejte se na Gongo z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Gongo dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Gongo shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Gongo, Angola v Google Earth »

Letiště Gongo a okolí

Letiště ve městě Gongo a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Gongo říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Gongo (Angola)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Gongo a celou oblast Angola. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Gongo

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Gongo: textový odkaz

satelitní mapu Gongo: obrázkový odkaz

satelitní mapu Gongo

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Gongo: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Gongo: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Gongo: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ledinadulo v oblasti Pest, Maďarsko
  2. Viraghegy v oblasti Zala, Maďarsko
  3. Qala`-e Fath`ali v oblasti Lorestan, Írán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.