3D mapa Coghlan

Satelitní mapa Coghlan

název bez diakritiky: Coghlan
správní zařazení: Capital Federal, Buenos Aires D.F., Argentina, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 34° 34' 0" South, 58° 28' 0" West

Coghlan a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa CoghlanVítejte na stránce věnované satelitní mapě Coghlan. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Coghlan, administrativně je místo zařazeno do oblasti Capital Federal, Buenos Aires D.F., Argentina, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 34° 34' 0" South, 58° 28' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Coghlan v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Coghlan

Hotely Coghlan: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Coghlan: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Coghlan, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Coghlan Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Coghlan. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Coghlan

3D mapa Coghlan v Google Earth

satelitní 3D mapa Coghlan, Argentina

3D mapa CoghlanGoogle Earth – podívejte se na Coghlan z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Coghlan dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Coghlan shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Coghlan, Argentina v Google Earth »

Letiště Coghlan a okolí

Letiště ve městě Coghlan a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Coghlan říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Coghlan (Argentina)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Coghlan a celou oblast Argentina. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Coghlan

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Coghlan: textový odkaz

satelitní mapu Coghlan: obrázkový odkaz

satelitní mapu Coghlan

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Coghlan: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Coghlan: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Coghlan: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Otjongombe Settlement v oblasti Otjozondjupa, Namíbie
  2. Peakville v oblasti Delaware County, New York, Spojené státy americké
  3. Samorondon v oblasti Contralmirante V, Tumbes, Peru
  4. Foxgrape Farm v oblasti Caroline County, Maryland, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.