3D mapa Mar del Plata

Satelitní mapa Mar del Plata

název bez diakritiky: Mar del Plata
správní zařazení: General Pueyrredon, Buenos Aires, Argentina, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 38° 0' 0" South, 57° 33' 0" West

Mar del Plata a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Mar del PlataVítejte na stránce věnované satelitní mapě Mar del Plata. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Mar del Plata, administrativně je místo zařazeno do oblasti General Pueyrredon, Buenos Aires, Argentina, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 38° 0' 0" South, 57° 33' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Mar del Plata v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Mar del Plata

Hotely Mar del Plata: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Mar del Plata: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Mar del Plata, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Mar del Plata Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Mar del Plata. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Mar del Plata

3D mapa Mar del Plata v Google Earth

satelitní 3D mapa Mar del Plata, Argentina

3D mapa Mar del PlataGoogle Earth – podívejte se na Mar del Plata z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Mar del Plata dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Mar del Plata shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Mar del Plata, Argentina v Google Earth »

Letiště Mar del Plata a okolí

Letiště ve městě Mar del Plata a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Mar del Plata říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Mar del Plata (Argentina)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Mar del Plata a celou oblast Argentina. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Mar del Plata

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Mar del Plata: textový odkaz

satelitní mapu Mar del Plata: obrázkový odkaz

satelitní mapu Mar del Plata

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Mar del Plata: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Mar del Plata: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Mar del Plata: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Belaita v oblasti East Gojjam, Amhara, Etiopie
  2. Kirha-dong v oblasti North Pyongan, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)
  3. Llano Grande v oblasti Hidalgo County, Texas, Spojené státy americké
  4. Mimarsinan v oblasti Istanbul, Turecko
  5. Muarasisoma v oblasti Solok, Sumatera Barat, Indonésie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.