3D mapa Pilar

Satelitní mapa Pilar

název bez diakritiky: Pilar
správní zařazení: Pilar, Buenos Aires, Argentina, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 34° 29' 1" South, 58° 55' 55" West

Pilar a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa PilarVítejte na stránce věnované satelitní mapě Pilar. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Pilar, administrativně je místo zařazeno do oblasti Pilar, Buenos Aires, Argentina, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 34° 29' 1" South, 58° 55' 55" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Pilar v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Pilar

Hotely Pilar: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Pilar: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Pilar, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Pilar Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Pilar. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Pilar

3D mapa Pilar v Google Earth

satelitní 3D mapa Pilar, Argentina

3D mapa PilarGoogle Earth – podívejte se na Pilar z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Pilar dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Pilar shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Pilar, Argentina v Google Earth »

Letiště Pilar a okolí

Letiště ve městě Pilar a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Pilar říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Pilar (Argentina)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Pilar a celou oblast Argentina. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Pilar

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Pilar: textový odkaz

satelitní mapu Pilar: obrázkový odkaz

satelitní mapu Pilar

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Pilar: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Pilar: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Pilar: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Xiangshui v oblasti Xuanwei, Yunnan, Čína
  2. Ban Pak Khlong Khwang v oblasti Krung Mahanakhon (Bangk.), Bangkok, Thajsko
  3. Potrerillo v oblasti Chota, Cajamarca, Peru
  4. Engong v oblasti Litoral, Rovníková Guinea
  5. Longwo v oblasti Qingzhen, Guizhou, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.