3D mapa Pomancillo

Satelitní mapa Pomancillo

název bez diakritiky: Pomancillo
správní zařazení: Fray Mamerto Esquiu, Catamarca, Argentina, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 28° 19' 0" South, 65° 43' 0" West

Pomancillo a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa PomancilloVítejte na stránce věnované satelitní mapě Pomancillo. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Pomancillo, administrativně je místo zařazeno do oblasti Fray Mamerto Esquiu, Catamarca, Argentina, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 28° 19' 0" South, 65° 43' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Pomancillo v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Pomancillo

Hotely Pomancillo: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Pomancillo: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Pomancillo, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Pomancillo Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Pomancillo. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Pomancillo

3D mapa Pomancillo v Google Earth

satelitní 3D mapa Pomancillo, Argentina

3D mapa PomancilloGoogle Earth – podívejte se na Pomancillo z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Pomancillo dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Pomancillo shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Pomancillo, Argentina v Google Earth »

Letiště Pomancillo a okolí

Letiště ve městě Pomancillo a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Pomancillo říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Pomancillo (Argentina)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Pomancillo a celou oblast Argentina. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Pomancillo

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Pomancillo: textový odkaz

satelitní mapu Pomancillo: obrázkový odkaz

satelitní mapu Pomancillo

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Pomancillo: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Pomancillo: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Pomancillo: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. El Rebalse v oblasti San Antonio de Flores, Choluteca, Honduras
  2. El Pitirre v oblasti Ciudad de la Habana, Kuba
  3. Turencito v oblasti Turen, Portuguesa, Venezuela
  4. Skhaltba v oblasti Georgia Territories, Gruzie
  5. Cadauinonan v oblasti Negros Oriental, Region 7, Filipíny
  6. Karerai v oblasti Khyber, F.a.T.a., Pákistán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.