3D mapa El Zapato

Satelitní mapa El Zapato

název bez diakritiky: El Zapato
správní zařazení: Punilla, Cordoba, Argentina, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 30° 51' 0" South, 64° 34' 0" West

El Zapato a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa El ZapatoVítejte na stránce věnované satelitní mapě El Zapato. Název zobrazeného místa bez diakritiky je El Zapato, administrativně je místo zařazeno do oblasti Punilla, Cordoba, Argentina, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 30° 51' 0" South, 64° 34' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: El Zapato v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely El Zapato

Hotely El Zapato: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely El Zapato: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě El Zapato, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě El Zapato Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě El Zapato. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města El Zapato

3D mapa El Zapato v Google Earth

satelitní 3D mapa El Zapato, Argentina

3D mapa El ZapatoGoogle Earth – podívejte se na El Zapato z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu El Zapato dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu El Zapato shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa El Zapato, Argentina v Google Earth »

Letiště El Zapato a okolí

Letiště ve městě El Zapato a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích El Zapato říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast El Zapato (Argentina)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro El Zapato a celou oblast Argentina. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu El Zapato

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu El Zapato: textový odkaz

satelitní mapu El Zapato: obrázkový odkaz

satelitní mapu El Zapato

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu El Zapato: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu El Zapato: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu El Zapato: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ma`jun v oblasti Al Fayyum (Fayoum), Upper Egypt, Egypt
  2. Romualdow v oblasti Przysucha, Mazowieckie, Polsko
  3. Licun v oblasti Yudu, Jiangxi, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.