loading

Colonia Carlos Pellegrini hotely: Estancia Rincón del Socorro hotel Colonia Carlos Pellegrini

Estancia Rincón del Socorro

základní informace

třída:
adresa hotelu: Ruta Provincial 40 Km 83, 3470 Colonia Carlos Pellegrini
zeměpisná poloha: 28° 32' 58" jižní šířky, 57° 11' 46" západní délky
oblast: San Martin, Corrientes, Argentina
počet pokojů: 9

popis hotelu

Obklopen velkou zahradou s bazénem, ​​Estancia Rincon del Socorro nabízí stylové venkovské ubytování v mokřadech Ibera. Biopotraviny se podává v restauraci a noční safari jsou organizovány. Kola jsou zdarma.


Estancia Rincón del Socorro hotel Colonia Carlos Pellegrini: rezervace ubytování

Rezervujte si pokoj v hotelu Estancia Rincón del Socorro hotel Colonia Carlos Pellegrini on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

Estancia Rincón del Socorro – podrobné informace & rezervace »

Estancia Rincón del Socorro hotel Colonia Carlos Pellegrini: nízké ceny, žádné rezervační poplatky.

Zadejte datum svého pobytu, abyste zjistili, zda není hotel v daný termín již obsazený.

datum příjezdu
datum odjezdu

Proč si rezervovat hotel Estancia Rincón del Socorro hotel Colonia Carlos Pellegrini u nás

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Colonia Carlos Pellegrini, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouhou si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek (viz konkrétní podmínky na stránce hotelu) – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Colonia Carlos Pellegrini. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu hotelu v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.

Hotel leží na adrese Ruta Provincial 40 Km 83 ve městě Colonia Carlos Pellegrini, San Martin, Corrientes, Argentina – viz mapa Colonia Carlos Pellegrini ».

Hotely blízko hotelu Estancia Rincón del Socorro hotel Colonia Carlos Pellegrini

Hotely v okolí hotelu Estancia Rincón del Socorro hotel Colonia Carlos Pellegrini jsou seřazeny podle vzdálenosti od hotelu.

Další hotely ve městě Colonia Carlos Pellegrini

Velká letiště blízko hotelu Estancia Rincón del Socorro hotel Colonia Carlos Pellegrini

V následujícím seznamu jsou uvedena velká letiště ležící blízko hotelu Estancia Rincón del Socorro hotel Colonia Carlos Pellegrini. Letiště jsou jsou seřazena podle vzdálenosti od hotelu.

Další letiště v okolí hotelu Estancia Rincón del Socorro hotel Colonia Carlos Pellegrini

Letiště blízko hotelu Estancia Rincón del Socorro hotel Colonia Carlos Pellegrini, která nejsou uvedena v předchozím seznamu.

Tipy na výlety během pobytu v hotelu Estancia Rincón del Socorro hotel Colonia Carlos Pellegrini

V následujícím přehledu uvádíme města v okolí hotelu Estancia Rincón del Socorro hotel Colonia Carlos Pellegrini. Města jsou seřazena podle vzdálenosti vzdálenosti z centra do hotelu.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.