3D mapa Mendoza

Satelitní mapa Mendoza

název bez diakritiky: Mendoza
správní zařazení: Guaymallen, Mendoza, Argentina, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 32° 53' 0" South, 68° 49' 0" West

Mendoza a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa MendozaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Mendoza. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Mendoza, administrativně je místo zařazeno do oblasti Guaymallen, Mendoza, Argentina, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 32° 53' 0" South, 68° 49' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Mendoza v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Mendoza

Hotely Mendoza: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Mendoza: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Mendoza, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Mendoza Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Mendoza. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Mendoza

3D mapa Mendoza v Google Earth

satelitní 3D mapa Mendoza, Argentina

3D mapa MendozaGoogle Earth – podívejte se na Mendoza z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Mendoza dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Mendoza shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Mendoza, Argentina v Google Earth »

Letiště Mendoza a okolí

Letiště ve městě Mendoza a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Mendoza říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Mendoza (Argentina)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Mendoza a celou oblast Argentina. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Mendoza

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Mendoza: textový odkaz

satelitní mapu Mendoza: obrázkový odkaz

satelitní mapu Mendoza

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Mendoza: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Mendoza: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Mendoza: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Lissaro v oblasti Padova, Veneto, Itálie
  2. Yuchab'ya v oblasti Kezskiy rayon, Udmurt Republic, Rusko
  3. Sare Samba Tubaco v oblasti Farim, Oio, Guinea-Bissau
  4. Cakallar v oblasti Bursa, Turecko
  5. Bawei v oblasti Jiangdu, Jiangsu, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.