loading

San Martin de los Andes hotely: Antares Patagonia Suites & Eventos hotel San Martin de los Andes

Antares Patagonia Suites & Eventos

základní informace

třída: ****
adresa hotelu: Av. San Martín 251, 8370 San Martín De Los Andes
zeměpisná poloha: 40° 9' 33" jižní šířky, 71° 21' 29" západní délky
oblast: Lacar, Neuquen, Argentina
počet pokojů: 10

popis hotelu

Antares je moderní Patagonie chata s teplou dřeva a kamene architektury, se nachází na nádherné shorefront Lácar Lake. Nabízí prostorné apartmány s bezplatným Wi-Fi, venkovní bazén a jacuzzi.


Antares Patagonia Suites & Eventos hotel San Martin de los Andes: rezervace ubytování

Rezervujte si pokoj v hotelu Antares Patagonia Suites & Eventos hotel San Martin de los Andes on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

Antares Patagonia Suites & Eventos – podrobné informace & rezervace »

Antares Patagonia Suites & Eventos hotel San Martin de los Andes: nízké ceny, žádné rezervační poplatky.

Zadejte datum svého pobytu, abyste zjistili, zda není hotel v daný termín již obsazený.

datum příjezdu
datum odjezdu

Proč si rezervovat hotel Antares Patagonia Suites & Eventos hotel San Martin de los Andes u nás

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě San Martin de los Andes, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouhou si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek (viz konkrétní podmínky na stránce hotelu) – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě San Martin de los Andes. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu hotelu v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.

Hotel leží na adrese Av. San Martín 251 ve městě San Martín de los Andes, Lacar, Neuquen, Argentina – viz mapa San Martín de los Andes ».

Hotely blízko hotelu Antares Patagonia Suites & Eventos hotel San Martin de los Andes

Hotely v okolí hotelu Antares Patagonia Suites & Eventos hotel San Martin de los Andes jsou seřazeny podle vzdálenosti od hotelu.

Další hotely ve městě San Martin de los Andes

Velká letiště blízko hotelu Antares Patagonia Suites & Eventos hotel San Martin de los Andes

V následujícím seznamu jsou uvedena velká letiště ležící blízko hotelu Antares Patagonia Suites & Eventos hotel San Martin de los Andes. Letiště jsou jsou seřazena podle vzdálenosti od hotelu.

Další letiště v okolí hotelu Antares Patagonia Suites & Eventos hotel San Martin de los Andes

Letiště blízko hotelu Antares Patagonia Suites & Eventos hotel San Martin de los Andes, která nejsou uvedena v předchozím seznamu.

Tipy na výlety během pobytu v hotelu Antares Patagonia Suites & Eventos hotel San Martin de los Andes

V následujícím přehledu uvádíme města v okolí hotelu Antares Patagonia Suites & Eventos hotel San Martin de los Andes. Města jsou seřazena podle vzdálenosti vzdálenosti z centra do hotelu.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.