3D mapa Colonia Francisco Perito Moreno

Satelitní mapa Colonia Francisco Perito Moreno

název bez diakritiky: Colonia Francisco Perito Moreno
správní zařazení: Lago Argentino, Santa Cruz, Argentina, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 50° 27' 0" South, 72° 40' 0" West

Colonia Francisco Perito Moreno a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Colonia Francisco Perito MorenoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Colonia Francisco Perito Moreno. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Colonia Francisco Perito Moreno, administrativně je místo zařazeno do oblasti Lago Argentino, Santa Cruz, Argentina, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 50° 27' 0" South, 72° 40' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Colonia Francisco Perito Moreno v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Colonia Francisco Perito Moreno

Hotely Colonia Francisco Perito Moreno: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Colonia Francisco Perito Moreno: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Colonia Francisco Perito Moreno, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Colonia Francisco Perito Moreno Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Colonia Francisco Perito Moreno. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Colonia Francisco Perito Moreno

3D mapa Colonia Francisco Perito Moreno v Google Earth

satelitní 3D mapa Colonia Francisco Perito Moreno, Argentina

3D mapa Colonia Francisco Perito MorenoGoogle Earth – podívejte se na Colonia Francisco Perito Moreno z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Colonia Francisco Perito Moreno dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Colonia Francisco Perito Moreno shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Colonia Francisco Perito Moreno, Argentina v Google Earth »

Letiště Colonia Francisco Perito Moreno a okolí

Letiště ve městě Colonia Francisco Perito Moreno a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Colonia Francisco Perito Moreno říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Colonia Francisco Perito Moreno (Argentina)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Colonia Francisco Perito Moreno a celou oblast Argentina. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Colonia Francisco Perito Moreno

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Colonia Francisco Perito Moreno: textový odkaz

satelitní mapu Colonia Francisco Perito Moreno: obrázkový odkaz

satelitní mapu Colonia Francisco Perito Moreno

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Colonia Francisco Perito Moreno: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Colonia Francisco Perito Moreno: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Colonia Francisco Perito Moreno: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kallands-Asaka v oblasti Lidkoping Kommun, Skaraborgs Lan, Švédsko
  2. Lemayo v oblasti Bokpyin, Tenasserim, Barma
  3. Karo v oblasti West Wellega, Oromiya, Etiopie
  4. Ampangabe v oblasti Miarinarivo, Antananarivo, Madagaskar
  5. Valburga v oblasti Sondrio, Lombardia, Itálie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.