loading

Colonia Francisco Perito Moreno hotely: Estancia Nibepo Aike hotel Colonia Francisco Perito Moreno

Estancia Nibepo Aike

základní informace

třída:
adresa hotelu: Parque Nacional Los Glaciares, 9405 El Calafate
zeměpisná poloha: 50° 34' 15" jižní šířky, 72° 51' 21" západní délky
oblast: Lago Argentino, Santa Cruz, Argentina
počet pokojů: 10

popis hotelu

Sada na ovčí farmě chovu, Estancia Nibepo Aike nabízí venkovské ubytování s malebným výhledem na hory, 69 km od ledovce Perito Moreno. K dispozici je restaurace, a svěží zahrady v okolí nemovitosti.


Estancia Nibepo Aike hotel Colonia Francisco Perito Moreno: rezervace ubytování

Rezervujte si pokoj v hotelu Estancia Nibepo Aike hotel Colonia Francisco Perito Moreno on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

Estancia Nibepo Aike – podrobné informace & rezervace »

Estancia Nibepo Aike hotel Colonia Francisco Perito Moreno: nízké ceny, žádné rezervační poplatky.

Zadejte datum svého pobytu, abyste zjistili, zda není hotel v daný termín již obsazený.

datum příjezdu
datum odjezdu

Proč si rezervovat hotel Estancia Nibepo Aike hotel Colonia Francisco Perito Moreno u nás

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Colonia Francisco Perito Moreno, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouhou si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek (viz konkrétní podmínky na stránce hotelu) – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Colonia Francisco Perito Moreno. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu hotelu v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.

Hotel leží na adrese Parque Nacional Los Glaciares ve městě Colonia Francisco Perito Moreno, Lago Argentino, Santa Cruz, Argentina – viz mapa Colonia Francisco Perito Moreno ».

Hotely blízko hotelu Estancia Nibepo Aike hotel Colonia Francisco Perito Moreno

Hotely v okolí hotelu Estancia Nibepo Aike hotel Colonia Francisco Perito Moreno jsou seřazeny podle vzdálenosti od hotelu.

Další hotely ve městě Colonia Francisco Perito Moreno

Velká letiště blízko hotelu Estancia Nibepo Aike hotel Colonia Francisco Perito Moreno

V následujícím seznamu jsou uvedena velká letiště ležící blízko hotelu Estancia Nibepo Aike hotel Colonia Francisco Perito Moreno. Letiště jsou jsou seřazena podle vzdálenosti od hotelu.

Další letiště v okolí hotelu Estancia Nibepo Aike hotel Colonia Francisco Perito Moreno

Letiště blízko hotelu Estancia Nibepo Aike hotel Colonia Francisco Perito Moreno, která nejsou uvedena v předchozím seznamu.

Tipy na výlety během pobytu v hotelu Estancia Nibepo Aike hotel Colonia Francisco Perito Moreno

V následujícím přehledu uvádíme města v okolí hotelu Estancia Nibepo Aike hotel Colonia Francisco Perito Moreno. Města jsou seřazena podle vzdálenosti vzdálenosti z centra do hotelu.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.