3D mapa El Calafate

Satelitní mapa El Calafate

název bez diakritiky: El Calafate
správní zařazení: Lago Argentino, Santa Cruz, Argentina, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 50° 20' 0" South, 72° 18' 0" West

El Calafate a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa El CalafateVítejte na stránce věnované satelitní mapě El Calafate. Název zobrazeného místa bez diakritiky je El Calafate, administrativně je místo zařazeno do oblasti Lago Argentino, Santa Cruz, Argentina, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 50° 20' 0" South, 72° 18' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: El Calafate v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely El Calafate

Hotely El Calafate: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely El Calafate: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě El Calafate, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě El Calafate Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě El Calafate. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely El Calafate

3D mapa El Calafate v Google Earth

satelitní 3D mapa El Calafate, Argentina

3D mapa El CalafateGoogle Earth – podívejte se na El Calafate z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu El Calafate dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu El Calafate shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa El Calafate, Argentina v Google Earth »

Letiště El Calafate a okolí

Letiště ve městě El Calafate a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích El Calafate říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast El Calafate (Argentina)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro El Calafate a celou oblast Argentina. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu El Calafate

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu El Calafate: textový odkaz

satelitní mapu El Calafate: obrázkový odkaz

satelitní mapu El Calafate

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu El Calafate: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu El Calafate: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu El Calafate: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Cana Blancas Arriba v oblasti Renacimiento, Chiriqui, Panama
  2. Ban Nodeng v oblasti Champassack, Champassack, Laos

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.