3D mapa Moreno

Satelitní mapa Moreno

název bez diakritiky: Moreno
správní zařazení: Rosario, Santa Fe, Argentina, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 32° 56' 0" South, 60° 41' 0" West

Moreno a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa MorenoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Moreno. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Moreno, administrativně je místo zařazeno do oblasti Rosario, Santa Fe, Argentina, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 32° 56' 0" South, 60° 41' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Moreno v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Moreno

Hotely Moreno: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Moreno: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Moreno, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Moreno Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Moreno. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Moreno

3D mapa Moreno v Google Earth

satelitní 3D mapa Moreno, Argentina

3D mapa MorenoGoogle Earth – podívejte se na Moreno z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Moreno dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Moreno shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Moreno, Argentina v Google Earth »

Letiště Moreno a okolí

Letiště ve městě Moreno a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Moreno říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Moreno (Argentina)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Moreno a celou oblast Argentina. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Moreno

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Moreno: textový odkaz

satelitní mapu Moreno: obrázkový odkaz

satelitní mapu Moreno

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Moreno: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Moreno: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Moreno: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Dongo v oblasti Abala, Plateaux, Konžská republika (Brazzaville)
  2. Ivrindi v oblasti Balikesir, Turecko
  3. Radulovici v oblasti Srbija, Srbsko a Černá Hora
  4. Kohar v oblasti Lahore, Punjab, Pákistán
  5. Polukhtino v oblasti Zubtsovskiy rayon, Tverskaya Oblast, Rusko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.