3D mapa Ushuaia

Satelitní mapa Ushuaia

název bez diakritiky: Ushuaia
správní zařazení: Ushuaia, Tierra del Fuego, Argentina, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 54° 48' 0" South, 68° 18' 0" West

Ushuaia a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa UshuaiaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ushuaia. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ushuaia, administrativně je místo zařazeno do oblasti Ushuaia, Tierra del Fuego, Argentina, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 54° 48' 0" South, 68° 18' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ushuaia v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ushuaia

Hotely Ushuaia: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ushuaia: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ushuaia, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ushuaia Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ushuaia. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Ushuaia

3D mapa Ushuaia v Google Earth

satelitní 3D mapa Ushuaia, Argentina

3D mapa UshuaiaGoogle Earth – podívejte se na Ushuaia z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ushuaia dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ushuaia shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ushuaia, Argentina v Google Earth »

Letiště Ushuaia a okolí

Letiště ve městě Ushuaia a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ushuaia říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ushuaia (Argentina)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ushuaia a celou oblast Argentina. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ushuaia

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ushuaia: textový odkaz

satelitní mapu Ushuaia: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ushuaia

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ushuaia: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ushuaia: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ushuaia: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Le Croisty v oblasti Guingamp, Cotes-dArmor, Bretagne, Francie
  2. Walnut Hills v oblasti Sumter County, South Carolina, Spojené státy americké
  3. Kotla Mehr Ali v oblasti Muzaffargarh, Punjab, Pákistán
  4. Nalkasenganti v oblasti Sirajganj Zl, Rajshahi Div, Bangladéš
  5. Alianza v oblasti Manuripi, Pando, Bolívie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.