3D mapa Los Sarmientos

Satelitní mapa Los Sarmientos

název bez diakritiky: Los Sarmientos
správní zařazení: Rio Chico, Tucuman, Argentina, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 27° 24' 0" South, 65° 41' 0" West

Los Sarmientos a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Los SarmientosVítejte na stránce věnované satelitní mapě Los Sarmientos. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Los Sarmientos, administrativně je místo zařazeno do oblasti Rio Chico, Tucuman, Argentina, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 27° 24' 0" South, 65° 41' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Los Sarmientos v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Los Sarmientos

Hotely Los Sarmientos: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Los Sarmientos: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Los Sarmientos, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Los Sarmientos Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Los Sarmientos. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Los Sarmientos

3D mapa Los Sarmientos v Google Earth

satelitní 3D mapa Los Sarmientos, Argentina

3D mapa Los SarmientosGoogle Earth – podívejte se na Los Sarmientos z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Los Sarmientos dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Los Sarmientos shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Los Sarmientos, Argentina v Google Earth »

Letiště Los Sarmientos a okolí

Letiště ve městě Los Sarmientos a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Los Sarmientos říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Los Sarmientos (Argentina)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Los Sarmientos a celou oblast Argentina. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Los Sarmientos

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Los Sarmientos: textový odkaz

satelitní mapu Los Sarmientos: obrázkový odkaz

satelitní mapu Los Sarmientos

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Los Sarmientos: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Los Sarmientos: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Los Sarmientos: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Barzab v oblasti Kordestan, Írán
  2. Ban Nathom Mai v oblasti Phine, Savannakhet, Laos
  3. Fofora v oblasti Djigoue, Poni, Burkina Faso
  4. Woodfin Mill v oblasti Limestone County, Alabama, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.