3D mapa Vaghatur

Satelitní mapa Vaghatur

název bez diakritiky: Vaghatur
správní zařazení: Armenia x Yerevan, Arménie, Asie
zeměpisná poloha: 39° 36' 12" North, 46° 22' 5" East

Vaghatur a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa VaghaturVítejte na stránce věnované satelitní mapě Vaghatur. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Vaghatur, administrativně je místo zařazeno do oblasti Armenia x Yerevan, Arménie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 39° 36' 12" North, 46° 22' 5" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Vaghatur v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Vaghatur

Hotely Vaghatur: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Vaghatur: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Vaghatur, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Vaghatur Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Vaghatur. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Vaghatur

3D mapa Vaghatur v Google Earth

satelitní 3D mapa Vaghatur, Arménie

3D mapa VaghaturGoogle Earth – podívejte se na Vaghatur z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Vaghatur dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Vaghatur shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Vaghatur, Arménie v Google Earth »

Letiště Vaghatur a okolí

Letiště ve městě Vaghatur a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Vaghatur říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Vaghatur (Arménie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Vaghatur a celou oblast Arménie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Vaghatur

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Vaghatur: textový odkaz

satelitní mapu Vaghatur: obrázkový odkaz

satelitní mapu Vaghatur

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Vaghatur: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Vaghatur: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Vaghatur: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Huaillayoc v oblasti Nor Lipez, Potosi, Bolívie
  2. Mittikot v oblasti Mansehra, N.W.F.P., Pákistán
  3. Iabassene v oblasti Marrakesh, Tensift, Maroko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.