3D mapa Port Augusta

Satelitní mapa Port Augusta

název bez diakritiky: Port Augusta
správní zařazení: Port Augusta, South Australia, Austrálie, Austrálie a Oceánie
zeměpisná poloha: 32° 30' 0" South, 137° 46' 0" East

Port Augusta a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Port AugustaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Port Augusta. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Port Augusta, administrativně je místo zařazeno do oblasti Port Augusta, South Australia, Austrálie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 32° 30' 0" South, 137° 46' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Port Augusta v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Port Augusta

Hotely Port Augusta: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Port Augusta: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Port Augusta, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Port Augusta Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Port Augusta. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Port Augusta

3D mapa Port Augusta v Google Earth

satelitní 3D mapa Port Augusta, Austrálie

3D mapa Port AugustaGoogle Earth – podívejte se na Port Augusta z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Port Augusta dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Port Augusta shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Port Augusta, Austrálie v Google Earth »

Letiště Port Augusta a okolí

Letiště ve městě Port Augusta a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Port Augusta říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Port Augusta (Austrálie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Port Augusta a celou oblast Austrálie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Port Augusta

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Port Augusta: textový odkaz

satelitní mapu Port Augusta: obrázkový odkaz

satelitní mapu Port Augusta

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Port Augusta: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Port Augusta: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Port Augusta: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Mungo Ndor v oblasti Meme, Sud-Ouest, Kamerun
  2. Heiden v oblasti Sankt Gallen, Ostschweiz, Švýcarsko
  3. Venadillo v oblasti Matanza, Santander, Kolumbie
  4. Husain Abra v oblasti Larkana, Sind, Pákistán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.