3D mapa Pomonal

Satelitní mapa Pomonal

název bez diakritiky: Pomonal
správní zařazení: Ararat, Victoria, Austrálie, Austrálie a Oceánie
zeměpisná poloha: 37° 12' 0" South, 142° 36' 0" East

Pomonal a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa PomonalVítejte na stránce věnované satelitní mapě Pomonal. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Pomonal, administrativně je místo zařazeno do oblasti Ararat, Victoria, Austrálie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 37° 12' 0" South, 142° 36' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Pomonal v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Pomonal

Hotely Pomonal: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Pomonal: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Pomonal, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Pomonal Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Pomonal. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Pomonal

3D mapa Pomonal v Google Earth

satelitní 3D mapa Pomonal, Austrálie

3D mapa PomonalGoogle Earth – podívejte se na Pomonal z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Pomonal dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Pomonal shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Pomonal, Austrálie v Google Earth »

Letiště Pomonal a okolí

Letiště ve městě Pomonal a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Pomonal říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Pomonal (Austrálie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Pomonal a celou oblast Austrálie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Pomonal

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Pomonal: textový odkaz

satelitní mapu Pomonal: obrázkový odkaz

satelitní mapu Pomonal

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Pomonal: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Pomonal: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Pomonal: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Gallinazo v oblasti Manizales, Caldas, Kolumbie
  2. Hoa Binh v oblasti Quang Trach, Quang Binh, Vietnam
  3. Ash Shutah v oblasti North Yemen (1), Former North Yemen, Jemen

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.