3D mapa Wharparilla North

Satelitní mapa Wharparilla North

název bez diakritiky: Wharparilla North
správní zařazení: Campaspe, Victoria, Austrálie, Austrálie a Oceánie
zeměpisná poloha: 36° 5' 0" South, 144° 38' 0" East

Wharparilla North a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Wharparilla NorthVítejte na stránce věnované satelitní mapě Wharparilla North. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Wharparilla North, administrativně je místo zařazeno do oblasti Campaspe, Victoria, Austrálie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 36° 5' 0" South, 144° 38' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Wharparilla North v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Wharparilla North

Hotely Wharparilla North: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Wharparilla North: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Wharparilla North, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Wharparilla North Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Wharparilla North. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Wharparilla North

3D mapa Wharparilla North v Google Earth

satelitní 3D mapa Wharparilla North, Austrálie

3D mapa Wharparilla NorthGoogle Earth – podívejte se na Wharparilla North z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Wharparilla North dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Wharparilla North shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Wharparilla North, Austrálie v Google Earth »

Letiště Wharparilla North a okolí

Letiště ve městě Wharparilla North a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Wharparilla North říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Wharparilla North (Austrálie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Wharparilla North a celou oblast Austrálie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Wharparilla North

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Wharparilla North: textový odkaz

satelitní mapu Wharparilla North: obrázkový odkaz

satelitní mapu Wharparilla North

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Wharparilla North: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Wharparilla North: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Wharparilla North: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kalburcu v oblasti Canakkale, Turecko
  2. Muzenga v oblasti Ndava, Muramviya, Burundi
  3. Barranco v oblasti Ojinaga, Chihuahua, Mexiko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.