3D mapa Vectis South

Satelitní mapa Vectis South

název bez diakritiky: Vectis South
správní zařazení: Horsham, Victoria, Austrálie, Austrálie a Oceánie
zeměpisná poloha: 36° 44' 0" South, 142° 1' 0" East

Vectis South a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Vectis SouthVítejte na stránce věnované satelitní mapě Vectis South. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Vectis South, administrativně je místo zařazeno do oblasti Horsham, Victoria, Austrálie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 36° 44' 0" South, 142° 1' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Vectis South v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Vectis South

Hotely Vectis South: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Vectis South: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Vectis South, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Vectis South Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Vectis South. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Vectis South

3D mapa Vectis South v Google Earth

satelitní 3D mapa Vectis South, Austrálie

3D mapa Vectis SouthGoogle Earth – podívejte se na Vectis South z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Vectis South dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Vectis South shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Vectis South, Austrálie v Google Earth »

Letiště Vectis South a okolí

Letiště ve městě Vectis South a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Vectis South říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Vectis South (Austrálie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Vectis South a celou oblast Austrálie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Vectis South

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Vectis South: textový odkaz

satelitní mapu Vectis South: obrázkový odkaz

satelitní mapu Vectis South

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Vectis South: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Vectis South: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Vectis South: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Hajdarovici v oblasti Federacija Bosne i Hercegovine, Bosna a Hercegovina
  2. Amadi Oumourou v oblasti Kayes, Mali

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.