3D satelitní mapa Eltham North v Google Earth

název bez diakritiky: Eltham North
správní zařazení: Nillumbik, Victoria, Austrálie, Austrálie a Oceánie
zeměpisná poloha: 37° 42' 0" South, 145° 9' 0" East

Google Earth: Eltham North a okolí

Google Earth – mapa Eltham NorthVítejte na stránce věnované 3D satelitní mapě Eltham North. Zobrazené místo je známé jako Eltham North, administrativně se řadí do oblasti Nillumbik, Victoria, Austrálie, přesnou zeměpisnou polohu udávají souřadnice 37° 42' 0" South, 145° 9' 0" East.

Upozornění: v současnosti je plugin Google Earth pro zobrazení 3D mapy v prostředí webového prohlížeše dostupný pouze pro operační systémy Microsoft Windows XP a Vista.

Hotely Eltham North: rezervace ubytování

Rezervuje si hotel Eltham North on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Eltham North: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Eltham North, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Eltham North Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Eltham North. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

3D mapa Eltham North v Google Earth

podívejte se na 3D mapu Eltham North v aplikaci Google Earth

Google Earth – navštivte Eltham North Díky pluginu Google Earth můžete nyní unikátní 3D satelitní mapu Eltham North shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči. Podrobné satelitní snímky celé planety a mnoho užitečných funkcí nabízí aplikace Google Earth, kterou společnost Google poskytuje zdarma ke stažení. Pokud již máte program nainstalovaný, stačí jedno kliknutí na níže uvedený odkaz a rázem se ocitnete několik stovek metrů nad místem Eltham North. Prohlížení vyžaduje připojení k internetu. Prozkoumejte Eltham North a okolí z ptačí perspektivy!

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Eltham North říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Eltham North (Austrálie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa4, včetně široké nabídky pro Eltham North a celou oblast Austrálie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších služeb. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.náhodná místa

  1. Bonam v oblasti Kadiogo, Kadiogo, Burkina Faso
  2. Mirza v oblasti Bannu, N.W.F.P., Pákistán
  3. Sarokhatardulo v oblasti Pest, Maďarsko
  4. Jaomavo v oblasti Maevatanana, Mahajanga, Madagaskar
  5. Novostroyka v oblasti Chimkent, Kazachstán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.