3D satelitní mapa Bukhta-Il'icha v Google Earth

název bez diakritiky: Bukhta-Il'icha
správní zařazení: Ázerbájdžán, Asie
zeměpisná poloha: 40° 21' 0" North, 49° 50' 0" East

Google Earth: Bukhta-Il'icha a okolí

Google Earth – mapa Bukhta-Il'ichaVítejte na stránce věnované 3D satelitní mapě Bukhta-Il'icha. Zobrazené místo je známé jako Bukhta-Il'icha, administrativně se řadí do oblasti Ázerbájdžán, přesnou zeměpisnou polohu udávají souřadnice 40° 21' 0" North, 49° 50' 0" East.

Upozornění: v současnosti je plugin Google Earth pro zobrazení 3D mapy v prostředí webového prohlížeše dostupný pouze pro operační systémy Microsoft Windows XP a Vista.

Hotely Bukhta-Il'icha: rezervace ubytování

Rezervuje si hotel Bukhta-Il'icha on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bukhta-Il'icha: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bukhta-Il'icha, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bukhta-Il'icha Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bukhta-Il'icha. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

3D mapa Bukhta-Il'icha v Google Earth

podívejte se na 3D mapu Bukhta-Il'icha v aplikaci Google Earth

Google Earth – navštivte Bukhta-Il'icha Díky pluginu Google Earth můžete nyní unikátní 3D satelitní mapu Bukhta-Il'icha shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči. Podrobné satelitní snímky celé planety a mnoho užitečných funkcí nabízí aplikace Google Earth, kterou společnost Google poskytuje zdarma ke stažení. Pokud již máte program nainstalovaný, stačí jedno kliknutí na níže uvedený odkaz a rázem se ocitnete několik stovek metrů nad místem Bukhta-Il'icha. Prohlížení vyžaduje připojení k internetu. Prozkoumejte Bukhta-Il'icha a okolí z ptačí perspektivy!

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bukhta-Il'icha říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bukhta-Il'icha (Ázerbájdžán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa4, včetně široké nabídky pro Bukhta-Il'icha a celou oblast Ázerbájdžán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších služeb. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.náhodná místa

  1. Siyambalagedara v oblasti North Western, Srí Lanka
  2. M'edr v oblasti Areta, S. Red-Sea, Eritrea
  3. Ban Bat v oblasti Loc Binh, Lang Son, Vietnam
  4. Orchard Grove v oblasti Washington County, Wisconsin, Spojené státy americké
  5. Martinsburg v oblasti Knox County, Ohio, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.