3D mapa Al Hamalah

Satelitní mapa Al Hamalah

název bez diakritiky: Al Hamalah
správní zařazení: Bahrajn, Asie
zeměpisná poloha: 26° 8' 36" North, 50° 27' 34" East

Al Hamalah a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Al HamalahVítejte na stránce věnované satelitní mapě Al Hamalah. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Al Hamalah, administrativně je místo zařazeno do oblasti Bahrajn, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 26° 8' 36" North, 50° 27' 34" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Al Hamalah v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Al Hamalah

Hotely Al Hamalah: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Al Hamalah: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Al Hamalah, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Al Hamalah Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Al Hamalah. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Al Hamalah

3D mapa Al Hamalah v Google Earth

satelitní 3D mapa Al Hamalah, Bahrajn

3D mapa Al HamalahGoogle Earth – podívejte se na Al Hamalah z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Al Hamalah dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Al Hamalah shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Al Hamalah, Bahrajn v Google Earth »

Letiště Al Hamalah a okolí

Letiště ve městě Al Hamalah a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Al Hamalah říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Al Hamalah (Bahrajn)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Al Hamalah a celou oblast Bahrajn. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Al Hamalah

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Al Hamalah: textový odkaz

satelitní mapu Al Hamalah: obrázkový odkaz

satelitní mapu Al Hamalah

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Al Hamalah: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Al Hamalah: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Al Hamalah: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kombani v oblasti Micheweni-Pemba, Kaskazini-Pemba, Tanzanie
  2. Eveillard v oblasti Sud-Est, Haiti
  3. Morafeno v oblasti Morombe, Toliary, Madagaskar
  4. Harwood v oblasti Vanderburgh County, Indiana, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.