3D mapa Aş Şakhīr

Satelitní mapa Aş Şakhīr

název bez diakritiky: As Sakhir
správní zařazení: Bahrain, Bahrajn, Asie
zeměpisná poloha: 26° 3' 45" North, 50° 31' 38" East

Aş Şakhīr a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa As SakhirVítejte na stránce věnované satelitní mapě Aş Şakhīr. Název zobrazeného místa bez diakritiky je As Sakhir, administrativně je místo zařazeno do oblasti Bahrain, Bahrajn, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 26° 3' 45" North, 50° 31' 38" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Aş Şakhīr v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Aş Şakhīr

Hotely Aş Şakhīr: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Aş Şakhīr: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Aş Şakhīr, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Aş Şakhīr Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Aş Şakhīr. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Aş Şakhīr

3D mapa Aş Şakhīr v Google Earth

satelitní 3D mapa Aş Şakhīr, Bahrajn

3D mapa Aş ŞakhīrGoogle Earth – podívejte se na Aş Şakhīr z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Aş Şakhīr dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Aş Şakhīr shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Aş Şakhīr, Bahrajn v Google Earth »

Letiště Aş Şakhīr a okolí

Letiště ve městě Aş Şakhīr a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Aş Şakhīr říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Aş Şakhīr (Bahrajn)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Aş Şakhīr a celou oblast Bahrajn. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Aş Şakhīr

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Aş Şakhīr: textový odkaz

satelitní mapu Aş Şakhīr: obrázkový odkaz

satelitní mapu Aş Şakhīr

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Aş Şakhīr: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Aş Şakhīr: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Aş Şakhīr: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. St. Benedict Manor Condominiums v oblasti Weber County, Utah, Spojené státy americké
  2. Figueira da Horta v oblasti Maio, Maio, Kapverdy
  3. Romershausen v oblasti Waldeck-Frankenberg, Kassel, Hessen, Německo

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.