3D mapa Jazīrat Ḩawār

Satelitní mapa Jazīrat Ḩawār

název bez diakritiky: Jazirat Hawar
správní zařazení: Bahrajn, Asie
zeměpisná poloha: 25° 39' 19" North, 50° 44' 58" East

Jazīrat Ḩawār a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Jazirat HawarVítejte na stránce věnované satelitní mapě Jazīrat Ḩawār. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Jazirat Hawar, administrativně je místo zařazeno do oblasti Bahrajn, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 25° 39' 19" North, 50° 44' 58" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Jazīrat Ḩawār v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Jazīrat Ḩawār

Hotely Jazīrat Ḩawār: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Jazīrat Ḩawār: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Jazīrat Ḩawār, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Jazīrat Ḩawār Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Jazīrat Ḩawār. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

3D mapa Jazīrat Ḩawār v Google Earth

satelitní 3D mapa Jazīrat Ḩawār, Bahrajn

3D mapa Jazīrat ḨawārGoogle Earth – podívejte se na Jazīrat Ḩawār z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Jazīrat Ḩawār dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Jazīrat Ḩawār shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Jazīrat Ḩawār, Bahrajn v Google Earth »

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Jazīrat Ḩawār říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Jazīrat Ḩawār (Bahrajn)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Jazīrat Ḩawār a celou oblast Bahrajn. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Jazīrat Ḩawār

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Jazīrat Ḩawār: textový odkaz

satelitní mapu Jazīrat Ḩawār: obrázkový odkaz

satelitní mapu Jazīrat Ḩawār

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Jazīrat Ḩawār: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Jazīrat Ḩawār: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Jazīrat Ḩawār: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Napoles v oblasti Palmira, Valle del Cauca, Kolumbie
  2. Labrar v oblasti Ouarzazate, Sud, Maroko
  3. Cumaripo v oblasti Cabimas, Zulia, Venezuela
  4. Zielona v oblasti Lublin I, Lubeiskie, Polsko
  5. Loulou v oblasti Boumi-lowetsi (Mbigou), Ngounie, Gabun

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.