3D mapa East Kālāsona

Satelitní mapa East Kālāsona

název bez diakritiky: East Kalasona
správní zařazení: Comilla Zl, Chittagong Div, Bangladéš, Asie
zeměpisná poloha: 23° 29' 0" North, 90° 50' 0" East

East Kālāsona a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa East KalasonaVítejte na stránce věnované satelitní mapě East Kālāsona. Název zobrazeného místa bez diakritiky je East Kalasona, administrativně je místo zařazeno do oblasti Comilla Zl, Chittagong Div, Bangladéš, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 23° 29' 0" North, 90° 50' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: East Kālāsona v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely East Kālāsona

Hotely East Kālāsona: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely East Kālāsona: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě East Kālāsona, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě East Kālāsona Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě East Kālāsona. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města East Kālāsona

3D mapa East Kālāsona v Google Earth

satelitní 3D mapa East Kālāsona, Bangladéš

3D mapa East KālāsonaGoogle Earth – podívejte se na East Kālāsona z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu East Kālāsona dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu East Kālāsona shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa East Kālāsona, Bangladéš v Google Earth »

Letiště East Kālāsona a okolí

Letiště ve městě East Kālāsona a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích East Kālāsona říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast East Kālāsona (Bangladéš)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro East Kālāsona a celou oblast Bangladéš. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu East Kālāsona

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu East Kālāsona: textový odkaz

satelitní mapu East Kālāsona: obrázkový odkaz

satelitní mapu East Kālāsona

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu East Kālāsona: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu East Kālāsona: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu East Kālāsona: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Chongoreh v oblasti Bakhtaran, Írán
  2. Monte Rosa v oblasti El Viejo, Chinandega, Nikaragua
  3. Zelenovka v oblasti Odeska, Ukrajina

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.