3D mapa Pāikpāra

Satelitní mapa Pāikpāra

název bez diakritiky: Paikpara
správní zařazení: Feni Zl, Chittagong Div, Bangladéš, Asie
zeměpisná poloha: 22° 55' 0" North, 91° 22' 0" East

Pāikpāra a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa PaikparaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Pāikpāra. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Paikpara, administrativně je místo zařazeno do oblasti Feni Zl, Chittagong Div, Bangladéš, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 22° 55' 0" North, 91° 22' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Pāikpāra v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Pāikpāra

Hotely Pāikpāra: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Pāikpāra: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Pāikpāra, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Pāikpāra Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Pāikpāra. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Pāikpāra

3D mapa Pāikpāra v Google Earth

satelitní 3D mapa Pāikpāra, Bangladéš

3D mapa PāikpāraGoogle Earth – podívejte se na Pāikpāra z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Pāikpāra dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Pāikpāra shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Pāikpāra, Bangladéš v Google Earth »

Letiště Pāikpāra a okolí

Letiště ve městě Pāikpāra a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Pāikpāra říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Pāikpāra (Bangladéš)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Pāikpāra a celou oblast Bangladéš. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Pāikpāra

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Pāikpāra: textový odkaz

satelitní mapu Pāikpāra: obrázkový odkaz

satelitní mapu Pāikpāra

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Pāikpāra: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Pāikpāra: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Pāikpāra: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Bitragunta v oblasti Nellore, Andhra Pradesh, Indie
  2. Guanzhen v oblasti Sihong, Jiangsu, Čína
  3. Bamanganzo v oblasti Loudima, Bouenza, Konžská republika (Brazzaville)
  4. Kannuwala v oblasti Muzaffargarh, Punjab, Pákistán
  5. Zana v oblasti Koulikoro, Mali

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.