3D mapa Chhota Jāfarpur

Satelitní mapa Chhota Jāfarpur

název bez diakritiky: Chhota Jafarpur
správní zařazení: Dhaka Zila, Dhaka Div, Bangladéš, Asie
zeměpisná poloha: 23° 38' 0" North, 90° 10' 0" East

Chhota Jāfarpur a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Chhota JafarpurVítejte na stránce věnované satelitní mapě Chhota Jāfarpur. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Chhota Jafarpur, administrativně je místo zařazeno do oblasti Dhaka Zila, Dhaka Div, Bangladéš, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 23° 38' 0" North, 90° 10' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Chhota Jāfarpur v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Chhota Jāfarpur

Hotely Chhota Jāfarpur: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Chhota Jāfarpur: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Chhota Jāfarpur, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Chhota Jāfarpur Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Chhota Jāfarpur. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Chhota Jāfarpur

3D mapa Chhota Jāfarpur v Google Earth

satelitní 3D mapa Chhota Jāfarpur, Bangladéš

3D mapa Chhota JāfarpurGoogle Earth – podívejte se na Chhota Jāfarpur z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Chhota Jāfarpur dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Chhota Jāfarpur shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Chhota Jāfarpur, Bangladéš v Google Earth »

Letiště Chhota Jāfarpur a okolí

Letiště ve městě Chhota Jāfarpur a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Chhota Jāfarpur říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Chhota Jāfarpur (Bangladéš)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Chhota Jāfarpur a celou oblast Bangladéš. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Chhota Jāfarpur

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Chhota Jāfarpur: textový odkaz

satelitní mapu Chhota Jāfarpur: obrázkový odkaz

satelitní mapu Chhota Jāfarpur

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Chhota Jāfarpur: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Chhota Jāfarpur: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Chhota Jāfarpur: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Radoli v oblasti Luzhskiy rayon, Leningradskaya Oblast, Rusko
  2. Kingston v oblasti Middlesex County, New Jersey, Spojené státy americké
  3. Dolna Krupa v oblasti Trnava, Trnava, Slovensko
  4. Quti Darreh-ye Pa'in v oblasti Lorestan, Írán
  5. Ebe v oblasti Nyurbinskiy (Leninskiy) rayon, Republic of Sakha, Rusko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.