3D mapa Dakshin Khān

Satelitní mapa Dakshin Khān

název bez diakritiky: Dakshin Khan
správní zařazení: Dhaka Zila, Dhaka Div, Bangladéš, Asie
zeměpisná poloha: 23° 51' 0" North, 90° 25' 0" East

Dakshin Khān a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Dakshin KhanVítejte na stránce věnované satelitní mapě Dakshin Khān. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Dakshin Khan, administrativně je místo zařazeno do oblasti Dhaka Zila, Dhaka Div, Bangladéš, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 23° 51' 0" North, 90° 25' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Dakshin Khān v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Dakshin Khān

Hotely Dakshin Khān: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Dakshin Khān: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Dakshin Khān, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Dakshin Khān Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Dakshin Khān. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Dakshin Khān

3D mapa Dakshin Khān v Google Earth

satelitní 3D mapa Dakshin Khān, Bangladéš

3D mapa Dakshin KhānGoogle Earth – podívejte se na Dakshin Khān z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Dakshin Khān dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Dakshin Khān shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Dakshin Khān, Bangladéš v Google Earth »

Letiště Dakshin Khān a okolí

Letiště ve městě Dakshin Khān a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Dakshin Khān říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Dakshin Khān (Bangladéš)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Dakshin Khān a celou oblast Bangladéš. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Dakshin Khān

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Dakshin Khān: textový odkaz

satelitní mapu Dakshin Khān: obrázkový odkaz

satelitní mapu Dakshin Khān

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Dakshin Khān: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Dakshin Khān: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Dakshin Khān: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kenieroba v oblasti Koulikoro, Mali
  2. Konke v oblasti Ganyesa, North West, Jižní Afrika
  3. Nanc v oblasti Lons-le-Saunier, Jura, Franche-Comte, Francie
  4. Kahnuyeh v oblasti Fars, Írán
  5. Ofiaokuma v oblasti Izzi, Enugu, Nigérie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.