3D mapa Tungi

Satelitní mapa Tungi

název bez diakritiky: Tungi
správní zařazení: Dhaka Zila, Dhaka Div, Bangladéš, Asie
zeměpisná poloha: 23° 53' 24" North, 90° 24' 21" East

Tungi a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa TungiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Tungi. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Tungi, administrativně je místo zařazeno do oblasti Dhaka Zila, Dhaka Div, Bangladéš, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 23° 53' 24" North, 90° 24' 21" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Tungi v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Tungi

Hotely Tungi: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Tungi: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Tungi, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Tungi Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Tungi. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Tungi

3D mapa Tungi v Google Earth

satelitní 3D mapa Tungi, Bangladéš

3D mapa TungiGoogle Earth – podívejte se na Tungi z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Tungi dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Tungi shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Tungi, Bangladéš v Google Earth »

Letiště Tungi a okolí

Letiště ve městě Tungi a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Tungi říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Tungi (Bangladéš)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Tungi a celou oblast Bangladéš. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Tungi

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Tungi: textový odkaz

satelitní mapu Tungi: obrázkový odkaz

satelitní mapu Tungi

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Tungi: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Tungi: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Tungi: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kara-Kemer v oblasti Karaganda, Kazachstán
  2. Brannon v oblasti Madison County, Arkansas, Spojené státy americké
  3. Chankamba v oblasti Ukerewe, Mwanza, Tanzanie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.