3D mapa Kāliānda

Satelitní mapa Kāliānda

název bez diakritiky: Kalianda
správní zařazení: Faridpur Zl, Dhaka Div, Bangladéš, Asie
zeměpisná poloha: 23° 25' 0" North, 89° 43' 0" East

Kāliānda a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa KaliandaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kāliānda. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kalianda, administrativně je místo zařazeno do oblasti Faridpur Zl, Dhaka Div, Bangladéš, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 23° 25' 0" North, 89° 43' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kāliānda v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kāliānda

Hotely Kāliānda: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kāliānda: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kāliānda, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kāliānda Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kāliānda. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kāliānda

3D mapa Kāliānda v Google Earth

satelitní 3D mapa Kāliānda, Bangladéš

3D mapa KāliāndaGoogle Earth – podívejte se na Kāliānda z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kāliānda dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kāliānda shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kāliānda, Bangladéš v Google Earth »

Letiště Kāliānda a okolí

Letiště ve městě Kāliānda a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kāliānda říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kāliānda (Bangladéš)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kāliānda a celou oblast Bangladéš. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kāliānda

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kāliānda: textový odkaz

satelitní mapu Kāliānda: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kāliānda

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kāliānda: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kāliānda: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kāliānda: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Rohmen v oblasti Schwabisch Hall, Stuttgart, Baden-Wurttemberg, Německo

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.