3D mapa Majurdia

Satelitní mapa Majurdia

název bez diakritiky: Majurdia
správní zařazení: Faridpur Zl, Dhaka Div, Bangladéš, Asie
zeměpisná poloha: 23° 28' 0" North, 89° 41' 0" East

Majurdia a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa MajurdiaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Majurdia. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Majurdia, administrativně je místo zařazeno do oblasti Faridpur Zl, Dhaka Div, Bangladéš, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 23° 28' 0" North, 89° 41' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Majurdia v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Majurdia

Hotely Majurdia: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Majurdia: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Majurdia, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Majurdia Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Majurdia. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Majurdia

3D mapa Majurdia v Google Earth

satelitní 3D mapa Majurdia, Bangladéš

3D mapa MajurdiaGoogle Earth – podívejte se na Majurdia z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Majurdia dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Majurdia shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Majurdia, Bangladéš v Google Earth »

Letiště Majurdia a okolí

Letiště ve městě Majurdia a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Majurdia říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Majurdia (Bangladéš)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Majurdia a celou oblast Bangladéš. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Majurdia

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Majurdia: textový odkaz

satelitní mapu Majurdia: obrázkový odkaz

satelitní mapu Majurdia

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Majurdia: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Majurdia: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Majurdia: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ankasi v oblasti Amansie, Ashanti, Ghana
  2. Shooting Creek v oblasti Clay County, North Carolina, Spojené státy americké
  3. Florianopolis v oblasti Cruzeiro do Sul, Acre, Brazílie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.