3D mapa Char Rasundi

Satelitní mapa Char Rasundi

název bez diakritiky: Char Rasundi
správní zařazení: Madaripur Zl, Dhaka Div, Bangladéš, Asie
zeměpisná poloha: 23° 9' 0" North, 90° 21' 0" East

Char Rasundi a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Char RasundiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Char Rasundi. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Char Rasundi, administrativně je místo zařazeno do oblasti Madaripur Zl, Dhaka Div, Bangladéš, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 23° 9' 0" North, 90° 21' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Char Rasundi v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Char Rasundi

Hotely Char Rasundi: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Char Rasundi: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Char Rasundi, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Char Rasundi Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Char Rasundi. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Char Rasundi

3D mapa Char Rasundi v Google Earth

satelitní 3D mapa Char Rasundi, Bangladéš

3D mapa Char RasundiGoogle Earth – podívejte se na Char Rasundi z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Char Rasundi dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Char Rasundi shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Char Rasundi, Bangladéš v Google Earth »

Letiště Char Rasundi a okolí

Letiště ve městě Char Rasundi a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Char Rasundi říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Char Rasundi (Bangladéš)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Char Rasundi a celou oblast Bangladéš. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Char Rasundi

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Char Rasundi: textový odkaz

satelitní mapu Char Rasundi: obrázkový odkaz

satelitní mapu Char Rasundi

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Char Rasundi: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Char Rasundi: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Char Rasundi: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Gullen v oblasti Ravensburg, Tubingen, Baden-Wurttemberg, Německo
  2. Lokbonoun v oblasti Katiola, Katiola, Pobřeží slonoviny
  3. Chipwaila v oblasti Chama, Eastern, Zambie
  4. Hangaliin Dugang v oblasti Bulgan, Mongolsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.