3D mapa Bāli Hārina

Satelitní mapa Bāli Hārina

název bez diakritiky: Bali Harina
správní zařazení: Mymensingh Zl, Dhaka Div, Bangladéš, Asie
zeměpisná poloha: 24° 24' 0" North, 90° 37' 0" East

Bāli Hārina a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Bali HarinaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Bāli Hārina. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Bali Harina, administrativně je místo zařazeno do oblasti Mymensingh Zl, Dhaka Div, Bangladéš, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 24° 24' 0" North, 90° 37' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bāli Hārina v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bāli Hārina

Hotely Bāli Hārina: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bāli Hārina: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bāli Hārina, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bāli Hārina Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bāli Hārina. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Bāli Hārina

3D mapa Bāli Hārina v Google Earth

satelitní 3D mapa Bāli Hārina, Bangladéš

3D mapa Bāli HārinaGoogle Earth – podívejte se na Bāli Hārina z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bāli Hārina dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bāli Hārina shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bāli Hārina, Bangladéš v Google Earth »

Letiště Bāli Hārina a okolí

Letiště ve městě Bāli Hārina a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bāli Hārina říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bāli Hārina (Bangladéš)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bāli Hārina a celou oblast Bangladéš. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bāli Hārina

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bāli Hārina: textový odkaz

satelitní mapu Bāli Hārina: obrázkový odkaz

satelitní mapu Bāli Hārina

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bāli Hārina: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bāli Hārina: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bāli Hārina: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Le Donzeil v oblasti Aubusson, Creuse, Limousin, Francie
  2. Susuz v oblasti Kars, Turecko
  3. Nur Ahmad Mekinwali v oblasti Sargodha, Punjab, Pákistán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.