3D mapa Hātibāndha

Satelitní mapa Hātibāndha

název bez diakritiky: Hatibandha
správní zařazení: Mymensingh Zl, Dhaka Div, Bangladéš, Asie
zeměpisná poloha: 24° 58' 0" North, 90° 30' 0" East

Hātibāndha a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa HatibandhaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Hātibāndha. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Hatibandha, administrativně je místo zařazeno do oblasti Mymensingh Zl, Dhaka Div, Bangladéš, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 24° 58' 0" North, 90° 30' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Hātibāndha v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Hātibāndha

Hotely Hātibāndha: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Hātibāndha: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Hātibāndha, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Hātibāndha Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Hātibāndha. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Hātibāndha

3D mapa Hātibāndha v Google Earth

satelitní 3D mapa Hātibāndha, Bangladéš

3D mapa HātibāndhaGoogle Earth – podívejte se na Hātibāndha z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Hātibāndha dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Hātibāndha shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Hātibāndha, Bangladéš v Google Earth »

Letiště Hātibāndha a okolí

Letiště ve městě Hātibāndha a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Hātibāndha říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Hātibāndha (Bangladéš)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Hātibāndha a celou oblast Bangladéš. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Hātibāndha

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Hātibāndha: textový odkaz

satelitní mapu Hātibāndha: obrázkový odkaz

satelitní mapu Hātibāndha

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Hātibāndha: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Hātibāndha: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Hātibāndha: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Nanxiahui v oblasti Ningyang, Shandong, Čína
  2. Veang Kham v oblasti Ven Sai, Ratana Kiri, Kambodža
  3. Fanhaya v oblasti Koumbala, Ferkessedougou, Pobřeží slonoviny
  4. Jarve v oblasti Kaisma, Parnu, Estonsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.